Aktuality

22. 10. 2017

Dovolte mi, abych moc poděkovala za všechny hlasy pro KSČM a zejména za preferenční hlasy pro mě samotnou. Ač výsledky pro naši stranu jsou katastrofální, musím poděkovat všem kolegům z okresu Kroměříž, neboť výsledek 9,63% je vysoce nad našim celorepublikovým průměrem a stojí za ním kus dobře odvedené práce.

12. 10. 2017

V úterý, 10. října proběhl v Kroměříži na Velkém náměstí celookresní předvolební mítink KSČM. I když počasí nám zrovna dvakrát nepřálo, příjemnou atmosféru jsme si nenechali zkazit. Kromě našich kandidátů, s kterými jste měli možnost pohovořit, čehož jste opravdu hojně využili, přijali naše pozvání také Ing.

9. 10. 2017

KSČM Kroměříž má i své facebookové stránky, které nalezneta na odkazu:  https://www.facebook.com/KSCMkromeriz/ nebo nás stačí vyhledat pod názvem KSČM - S lidmi pro lidi v Kroměříži.

2. 10. 2017

Vážené čtenářky, Vážení čtenáři.

17. 9. 2017

Od pátku 15. do neděle 17. září se v penzionu Mánes v Čechách pod Kosířem v okrese Prostějov konalo další ze setkání mladých komunistů a sympatizantů, které pořádá Komise mládeže KV KSČM Olomouckého kraje za pomoci KV KSČM Olomouc.

17. 9. 2017

V sobotu 16.září jsme jako každý rok vyrazili na setkání levicově zaměřených občanů, tentokrát pořádaném v letním areálu Svojšice na Přeloučsku (v minulosti probíhalo setkání v areálu Pod Kunětickou horou). Na politický mítink byli jako tradičně pozváni všichni poslanci a poslankyně KSČM jak Poslanecké sněmovny, tak Evropského parlamentu, senátor a vedení strany.

6. 9. 2017

Soudní dvůr EU svým zamítnutím žaloby Slovenska a Maďarska k nefunkčním a vnuceným kvótám potvrdil, že Lisabonská smlouva ohrožuje i tu minimální sdílenou suverenitu národních států EU.

29. 8. 2017

Pod záštitou poslankyně PS PČR Ing. Marie Pěnčíkové za významné spolupráce s OV KSČM Kroměříž se tuto parnou sobotu uskutečnila akce pro děti s názvem Hurá do školy. Odpoledne plné her a soutěží, skákací hrad a další atrakce snad dětem zpříjemnilo jeden z posledních prázdninových dnů.

28. 8. 2017

V minulém týdnu navštívili OV KSČM Kroměříž zástupci Klubu společenských věd, z.s., oboru regionálních dějin, ss. František Kovanda a Jaroslav Mráz se svou kolegyní, s. Věrou Hrdličkovou. Strávili jsme velice příjemné odpoledne plné zajímavých informací. Seznámili nás podrobněji s činností Klubu a navzájem jsme probrali naše zkušenosti s mapováním historie regionálních dějin.